• Technická kontrola manipulační techniky.

Provádíme technické prohlídky manipulační techniky, výsokozdvižných vozíků (VZV), stavební techniky, skladové techniky, následujících typů:

  • Vysokozdvižné vozíky vybavené spalovacími motory.
  • Vysokozdvižné vozíky vybavené elektromotory.
  • Hydraulické vysokozdvižné vozíky.
  • Pneumatické vysokozdvižné vozíky.
  • Minibagru.
  • Minirypadel.

Technická prohlídka probíhá v Praze a okolí 150 km od Prahy.

Pro provedení technické kontroly, používáme mobilní dílnu, která je vybavena veškerým potřebným vybavením pro technickou kontrolu strojů hned na místě. Technickou kontrolu provádí vyškolení odborníci, kteří mají všechny potřebné dokumenty a certifikáty pro technické prohlídky.

Pomoc zákazníkům!

V průběhu práce je velmi obtížné najít čas na podstoupení technické prohlídky vozíku a pokud máte více než jeden nakladač nebo jiné zařízení, například: elektrický stohovač, výsokozdvižný vozík poháněný plynem,  minibagr, zdá se to, jako velký problém, ale nemyslíte si to.

Přijedeme přímo na místo provozu vašeho strojů a provedeme kompletní technickou kontrolu jednoho zařízení nebo všech strojů najednou. Pro každou technickou kontrolů, která byla provedena, vypíšeme protokol o technické kontrole a nalepíme nálepky o technické kontrole.
Často se stává, že technika klienta neprochází technickou kontrolu v souvislosti s poruchami nebo jinými nesrovnalostmi s pravidly provozovaní manipulační techniky, zjištěnými při kontrole,  v takovém případě naše společnost odstraní všechny tyto nedostatky se souhlasem klienta tak, aby zařízení plně vyhovovalo všem normám provozu.

Rovněž můžeme plně připravit Vaše vysokozdvižné vozíky, skladovou techniku, stavební techniky pro technické prohlídky a bezpečný provoz.


Pozor!

Provozování vysokozdvižných vozíků, stavební strojů, skladové techniky, která nebyla podrobena roční technické prohlídce a nemá příslušný protokol o absolvování prohlídky vozidla v souladu se zákonem č. 361/2000 Sb. (zákon č. 361/2000 Sb.) - Je Zakázáno.

Veškerá vozidla jsou povinna včas absolvovat technické prohlídky v souladu s předpisy pro provoz vozidel, to je bezprostředně předepsáno v několika právních předpisech České republiky, v případě porušení těchto pravnich předpisů,  jsou uloženy obrovské pokuty a v případě provozování vozidla, které neprošlo technickou kontrolou a způsobilo škodu na lidském zdraví, je brano, jako trestní čín.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam

Technická kontrola manipulační techniky.

  • Kód výrobku: technicka-kontrola
  • Dostupnost: 999
  • 990 Kč


Podobné výrobky

Servis VZV (vysokozdvižných vozíků)

Servis VZV (vysokozdvižných vozíků)

Servis vysokozdvižných vozíků (VZV) od společnosti Hi Tech Group s.r.o. je garancí kvality a spolehl..

480 Kč

Servis a údržba trakční baterie.

Servis a údržba trakční baterie.

Provádíme servis a opravu trakčních baterií.Zajistěte spolehlivý, bezporuchový provoz vašich zařízen..

450 Kč

Servis a oprava lisů.

Servis a oprava lisů.

Zajišťujeme servis a opravy veškerých typů lisů (hydraulických, elektrických, mechanických, pneumati..

480 Kč

Servis a opravy vibračních válců ručně vedených.

Servis a opravy vibračních válců ručně vedených.

Opravy vibračních válců ručně vedených musí provádět odborníci, protože tyto malé stroje, mají v so..

480 Kč

Tagy: technicka, kontrola, manipulační, vozík, vzv, Praha, cena