• Protektorované pneumatiky.

Protektorované pneumatiky má řadu pozitivních bodů, pokud je provádí profesionálové.

  • Protektorované pneumatiky umožňuje několikrát snížit náklady na provoz strojního zařízení, protože když se pneumatika opotřebuje, nemusíte kupovat nové pneumatiky, obnovíme Vám staré pneumatiky a prodloužíme jejích životnost. Zvláště nákladově efektivní je protektorovaní pneumatik u vysokozdvižných vozíků, zemědělských strojů, stavebních strojů, nákladních automobilů, a Off-Roadů.
  • Ochranu na superelastických (plnopryžových) pneumatikách lze řezat několikrát, což umožňuje prodloužit životnost takových pneumatik na 2 až 6 krát delší dobů.
  • Protektorované pneumatiky umožňuje opravit chyby výrobce pneumatik, můžete určit vzor dezénu, který několikrát zvýší přilnavost a průchodnost, vozidlo na těchto pneumatikách bude schopna překonat zasněžené a náročné cesty, kameny, kaluže, dřevo a špínu. Takový protektor přidá stabilitu, lepší ovladatelnost vozů, bezpečnost a hlavně klid a duševní pohodu řidiče.

Spočítejte, o kolik se vaše náklady sníží:

Napřiklad koupit novou sadu pneumatik pro vysokozdvižný vozík, bude stát více než 10 000 Kč a protektorované pneumatiky na staré pneumatice od 1000 Kč.

Pokud nemáte žádné speciální požadavky na vzorec protektoru, přijedeme k vám a přímo na místě, aniž bychom sundavali kola z vašeho stroje, udělame protektorované pneumatiky, a po 1,5-2 hodinách můžete znovu na plno využívat Váš stroj.


Poznámka:

Cena za protektorované pneumatiky je pouze orientační - konečná cena závisí na takových faktorech, jako je složitost vzorku protektoru vybraného zákazníkem, hloubka a šířka protektoru, strávený čas, potřebnost demontovat a namontovat kola a vzdálenost k pracovišti.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam

Protektorované pneumatiky.

  • Kód výrobku: Protektorované pneumatiky
  • Dostupnost: 1
  • 500 Kč


Podobné výrobky

Čištění chladicí soustavy.

Čištění chladicí soustavy.

Provádíme kompletní čištění chladicí systém všech typů vozidel, vysokozdvižných vozíků, osobních aut..

1 000 Kč

Tagy: protektorované, pneumatiky, Praha, cena, vysokozdvižný, vozík